Продукція > AIPULNION > PFD12-18S05A3C2
PFD12-18S05A3C2 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converters; 12W; 330KHz; 2A; 5V; 1,5kV; Vin 9V~36V; -40°C~85°C; EFF 83%; Substitute: URB2405YMD-10WR3; AM10CW-2405S-FZ; PFD12-18S05A3C2; PFD12-18S05A3C2 DC PFD12-18S05A3C2
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converters; 12W; 330KHz; 2A; 5V; 1,5kV; Vin 9V~36V; -40°C~85°C; EFF 83%; Substitute: URB2405YMD-10WR3; AM10CW-2405S-FZ; PFD12-18S05A3C2; PFD12-18S05A3C2 DC PFD12-18S05A3C2, кількість в упаковці: 5 шт.