Продукція > AIPULNION > PFD12-36S12A3C2
PFD12-36S12A3C2 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 12W; 330KHz; 1A; 12V; 1,5kV; Vin 18V~75V; -40°C~85°C; EFF 87%; Substitute: URB4812YMD-10WR; URB4812YMD-10WR3; PFD12-36S12A3C2 DC PFD12-36S12A3C2
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 12W; 330KHz; 1A; 12V; 1,5kV; Vin 18V~75V; -40°C~85°C; EFF 87%; Substitute: URB4812YMD-10WR; URB4812YMD-10WR3; PFD12-36S12A3C2 DC PFD12-36S12A3C2, кількість в упаковці: 5 шт.