Продукція > AIPULNION > PFD6-36S12E2N3
PFD6-36S12E2N3 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
Regulated DC/DC Converter, 6W, 250mA, Vin 18?75V, Vout 12V, Viso 1500VDC, EFF 82% CE certificate; UD6-36S12E3; AM6TW-4812S-NZ; PWB4812ZP-3WR2; URB4812ZP-6WR3;; PFD6-36S12E2N3 is newly designed to replace old part UD6-36S12E3 PFD6-36S12E2N3 AIPU DC PFD6-3
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 165 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Regulated DC/DC Converter, 6W, 250mA, Vin 18?75V, Vout 12V, Viso 1500VDC, EFF 82% CE certificate; UD6-36S12E3; AM6TW-4812S-NZ; PWB4812ZP-3WR2; URB4812ZP-6WR3;; PFD6-36S12E2N3 is newly designed to replace old part UD6-36S12E3 PFD6-36S12E2N3 AIPU DC PFD6-3, кількість в упаковці: 5 шт.