Продукція > ETA-USA > PFE12HSX-U1
PFE12HSX-U1
PFE12HSX-U1 ETA-USA
PFE-HSX-U1-770829.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 240W 12V 36A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук