PFE36HSX-U ETA-USA
pfe-hsx-4890.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 240W 36V 13.4A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук