Продукція > IGUS > PFM-080915-024
PFM-080915-024
PFM-080915-024 IGUS
PFM.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 9mm; Øint: 8mm; L: 2.4mm
Version: with flange
Material: iglidur® P
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -40...130°C
Length: 2.4mm
Internal diameter: 8mm
Outside diameter: 9mm
Flange diameter: 15mm
Shore hardness: 75
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 9mm; Øint: 8mm; L: 2.4mm, Version: with flange, Material: iglidur® P, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -40...130°C, Length: 2.4mm, Internal diameter: 8mm, Outside diameter: 9mm, Flange diameter: 15mm, Shore hardness: 75.