Продукція > IGUS > PFM-0810-10
PFM-0810-10
PFM-0810-10 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm
Material: iglidur® P
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Length: 10mm
Internal diameter: 8mm
Outside diameter: 10mm
Flange diameter: 15mm
Shore hardness: 75
на замовлення 22 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm, Material: iglidur® P, Operating temperature: -40...130°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Length: 10mm, Internal diameter: 8mm, Outside diameter: 10mm, Flange diameter: 15mm, Shore hardness: 75.