Продукція > IGUS > PFM-101620-10
PFM-101620-10
PFM-101620-10 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 16mm; Øint: 10mm
Version: with flange
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 10mm
Length: 10mm
Outside diameter: 16mm
Flange diameter: 20mm
Shore hardness: 75
Material: iglidur® P
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 16mm; Øint: 10mm, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 10mm, Length: 10mm, Outside diameter: 16mm, Flange diameter: 20mm, Shore hardness: 75, Material: iglidur® P.