Продукція > IGUS > PFM-161824-40
PFM-161824-40
PFM-161824-40 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm
Material: iglidur® P
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Length: 40mm
Internal diameter: 16mm
Outside diameter: 18mm
Flange diameter: 24mm
Shore hardness: 75
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm, Material: iglidur® P, Operating temperature: -40...130°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Length: 40mm, Internal diameter: 16mm, Outside diameter: 18mm, Flange diameter: 24mm, Shore hardness: 75.