Продукція > IGUS > PFM-202730-20
PFM-202730-20
PFM-202730-20 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 27mm; Øint: 20mm
Operating temperature: -40...130°C
Type of bearing: sleeve bearing
Length: 20mm
Internal diameter: 20mm
Outside diameter: 27mm
Flange diameter: 30mm
Shore hardness: 75
Version: with flange
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 27mm; Øint: 20mm, Operating temperature: -40...130°C, Material: iglidur® P, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Length: 20mm, Internal diameter: 20mm, Outside diameter: 27mm, Flange diameter: 30mm, Shore hardness: 75, Version: with flange.