Продукція > IGUS > PFM-6065-30
PFM-6065-30
PFM-6065-30 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 65mm; Øint: 60mm
Material: iglidur® P
Operating temperature: -40...130°C
Version: with flange
Length: 30mm
Internal diameter: 60mm
Outside diameter: 65mm
Flange diameter: 73mm
Shore hardness: 75
на замовлення 58 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 65mm; Øint: 60mm, Material: iglidur® P, Operating temperature: -40...130°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Length: 30mm, Internal diameter: 60mm, Outside diameter: 65mm, Flange diameter: 73mm, Shore hardness: 75.