Продукція > POLYTRON > PFMUIE240-12S
PFMUIE240-12S Polytron
Виробник: Polytron
Description: SWITCHING POWER MODULE MEDICAL E
Packaging: Tray
Power (Watts): 240W
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.10" L x 2.44" W x 1.99" H (104.1mm x 62.0mm x 50.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 20 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCHING POWER MODULE MEDICAL E, Packaging: Tray, Power (Watts): 240W, Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.10" L x 2.44" W x 1.99" H (104.1mm x 62.0mm x 50.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 20 A.