Продукція > KEMET > PFR5102J1000J13L4BULK
PFR5102J1000J13L4BULK
PFR5102J1000J13L4BULK KEMET
KEM_F3036_PFR.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 1000 pF 5% 40 VAC 1000 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук