Продукція > VISHAY SFERNICE > PFRR0805Y1003WBT
PFRR0805Y1003WBT Vishay Sfernice
pfrr.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: RES SMD 100K OHM 0.05% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.085" L x 0.053" W (2.17mm x 1.34mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100K OHM 0.05% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.085" L x 0.053" W (2.17mm x 1.34mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Resistance: 100 kOhms.