PG20L-020-XXXX
PG20L-020-XXXX NMB Technologies Corporation
PG20L-020.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 3V
Features: Flatted Shaft
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3VDC
Size / Dimension: Round - 0.787" Dia (20.00mm)
Type: Permanent Magnet Gear Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Coil Type: Bipolar
Diameter - Shaft: 0.157" (4.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.984" (25.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.394" (10.00mm)
Coil Resistance: 80 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 3V, Features: Flatted Shaft, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3VDC, Size / Dimension: Round - 0.787" Dia (20.00mm), Type: Permanent Magnet Gear Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Coil Type: Bipolar, Diameter - Shaft: 0.157" (4.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.984" (25.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.394" (10.00mm), Coil Resistance: 80 Ohms.