Продукція > ELITE > PG2G151MND2531
PG2G151MND2531
PG2G151MND2531 Elite
pg_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 150uF; 400VDC; Ø25x31mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 150µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø25x31mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Height: 31mm
Diameter: 25mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 150uF; 400VDC; Ø25x31mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 150µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø25x31mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Height: 31mm, Diameter: 25mm.