Продукція > ELITE > PG2G221MND3035
PG2G221MND3035
PG2G221MND3035 Elite
pg_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 220uF; 400VDC; Ø30x35mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø30x35mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Height: 35mm
Diameter: 30mm
на замовлення 271 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 220uF; 400VDC; Ø30x35mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø30x35mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Height: 35mm, Diameter: 30mm.