PGA-106W-75+
PGA-106W-75+ Mini-Circuits
PGA-106W-75+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: IC AMP DBS 950MHZ-2.15GHZ SOT89
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 950MHz ~ 2.15GHz
RF Type: DBS
Voltage - Supply: 4.8V ~ 5.2V
Gain: 15.7dB
Current - Supply: 116mA
Noise Figure: 3.9dB
P1dB: 21.5dBm
Test Frequency: 2.15GHz
Supplier Device Package: SOT-89
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC AMP DBS 950MHZ-2.15GHZ SOT89, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-243AA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 950MHz ~ 2.15GHz, RF Type: DBS, Voltage - Supply: 4.8V ~ 5.2V, Gain: 15.7dB, Current - Supply: 116mA, Noise Figure: 3.9dB, P1dB: 21.5dBm, Test Frequency: 2.15GHz, Supplier Device Package: SOT-89, Part Status: Active.
Інші пропозиції PGA-106W-75+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PGA-106W-75+ PGA-106W-75+ Виробник : Mini-Circuits PGA_106W_75_2b-1700806.pdf RF Amplifier ML AMPL / SURF MOUNT / RoHS