PH100F24-12
PH100F24-12 TDK-Lambda Americas Inc.
ph-ff.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 12V 100W 8.4A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук