PH100S280-12
PH100S280-12 TDK-Lambda Americas Inc.
ph-sf.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 12V 100W 8.4A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PH100S280-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH100S280-12 Виробник : LAMBDA ph-sf.pdf 300V/12V/100.8W
на замовлення 60 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
PH100S280-12 PH100S280-12 Виробник : TDK-Lambda ph-sf-524970.pdf Isolated DC/DC Converters 100W 12V 8.4A