PH100S280-24
PH100S280-24 TDK-Lambda
ph-sf-524970.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 100W 24V 4.2A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 24V 100W 4.2A.
Інші пропозиції PH100S280-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH100S280-24 Виробник : module ph-sf.pdf
на замовлення 2100 шт:
PH100S280-24 PH100S280-24 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-sf.pdf Description: CONVERT DC-DC 24V 100W 4.2A