Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > PH3-101.6-25.4-0.21-1A
PH3-101.6-25.4-0.21-1A
PH3-101.6-25.4-0.21-1A t-Global Technology
PH3.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: PH3 101.6X25.4X0.21MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 4.000" (101.60mm)
Shape: Rectangular
Type: Heat Spreader
Width: 1.000" (25.40mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Adhesive
Fin Height: 0.008" (0.21mm)
Material Finish: Polyester
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PH3 101.6X25.4X0.21MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 4.000" (101.60mm), Shape: Rectangular, Type: Heat Spreader, Width: 1.000" (25.40mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Adhesive, Fin Height: 0.008" (0.21mm), Material Finish: Polyester.