PH300F110-5
PH300F110-5 TDK-Lambda Americas Inc.
ph-ff.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 5V 300W 60A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук