PH300F48-24
PH300F48-24 TDK-Lambda Americas Inc.
ph-ff.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 24V 300W 12.6A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук