PH300S280-12
PH300S280-12 TDK-Lambda
ph-sf-524970.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 300W 12V 25A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 12V 300W 25A.
Інші пропозиції PH300S280-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH300S280-12 PH300S280-12 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-sf.pdf Description: CONVERT DC-DC 12V 300W 25A