PH300S280-24
PH300S280-24 TDK-Lambda
ph-sf-524970.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 300W 24V 12.5A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 24V 300W 12.5A.
Інші пропозиції PH300S280-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH300S280-24 PH300S280-24 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-sf.pdf Description: CONVERT DC-DC 24V 300W 12.5A