PH300S280-28
PH300S280-28 TDK-Lambda Americas Inc.
ph-sf.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: CONVERT DC-DC 28V 302W 10.8A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук