Продукція > TDK-LAMBDA > PH300S280-3.3
PH300S280-3.3
PH300S280-3.3 TDK-Lambda
ph-sf-524970.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 165W 3.3V 50A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 3.3V 165W 50A.
Інші пропозиції PH300S280-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH300S280-3.3 PH300S280-3.3 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-sf.pdf Description: CONVERT DC-DC 3.3V 165W 50A