Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > PH3N-100-100-0.07-1A
PH3N-100-100-0.07-1A t-Global Technology
PH3N.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: PH3N 100X100X0.07MM W/ADH
Packaging: Box
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Square
Type: Heat Spreader
Width: 3.937" (100.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Adhesive
Fin Height: 0.003" (0.07mm)
Material Finish: Polyester
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PH3N 100X100X0.07MM W/ADH, Packaging: Box, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Square, Type: Heat Spreader, Width: 3.937" (100.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Adhesive, Fin Height: 0.003" (0.07mm), Material Finish: Polyester.