Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > PH3N-76.2-25.4-0.062-1A
PH3N-76.2-25.4-0.062-1A
PH3N-76.2-25.4-0.062-1A t-Global Technology
PH3N.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: PH3N NANO 76.2X25.4X0.062MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.000" (76.20mm)
Shape: Rectangular
Type: Heat Spreader
Width: 1.000" (25.40mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Adhesive
Fin Height: 0.002" (0.06mm)
Material Finish: Polyester
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PH3N NANO 76.2X25.4X0.062MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.000" (76.20mm), Shape: Rectangular, Type: Heat Spreader, Width: 1.000" (25.40mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Adhesive, Fin Height: 0.002" (0.06mm), Material Finish: Polyester.