PH75S-110-24
Код товару: 42866
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PH75S-110-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH75S110-24 PH75S110-24 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-sf.pdf Description: CONVERT DC-DC 24V 75W 3.2A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
PH75S110-24 Виробник : NEMIC-LAMBDA ph-sf.pdf 07+;
на замовлення 500 шт:
PH75S110-24 PH75S110-24 Виробник : TDK-Lambda ph-sf-524970.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 24, Pвих, Вт = 75, Uвх (max), В = 110, Iвих1, А = 3,2, Uізол., В = 3 000, Тексп, °С = -20...+85,... Група товару: Джерела живлення Корпус: 86x41x13mm Од. вим: шт