PH9185.021NL
PH9185.021NL Pulse Electronics
ph9185.011nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: TRANSFORMER 1.8MH MAX253 SMD
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
For Use With/Related Products: MAX253
Mounting Type: Surface Mount
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSFORMER 1.8MH MAX253 SMD, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm), For Use With/Related Products: MAX253, Mounting Type: Surface Mount, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 mH.
Інші пропозиції PH9185.021NL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH9185.021NL PH9185.021NL Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0011300683_1-2903483.pdf Power Transformers SMD Hi Isolation Pwr 1800uH .75Ohms