PHC2300.118
Код товару: 11578
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PHC2300.118
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHC2300,118 Виробник : Nexperia PHC2300.pdf MOSFET N/P-CH 300V 8SOIC Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
PHC2300,118 PHC2300,118 Виробник : Nexperia USA Inc. PHC2300.pdf Description: MOSFET N/P-CH 300V 0.34A 8SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: N and P-Channel
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Power - Max: 1.6W
Drain to Source Voltage (Vdss): 300V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 340mA, 235mA
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 102pF @ 50V
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 6Ohm @ 170mA, 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 6.24nC @ 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 2V @ 1mA