Продукція > EVOX RIFA > PHE426HA6100J
PHE426HA6100J Evox Rifa
Виробник: Evox Rifa
Конденсатор пленочный импульсный 100nF, 10mm, 5%, 250V... Група товару: Конденсатори Корпус: 4.5*13 h10 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор пленочный импульсный 100nF, 10mm, 5%, 250V... Група товару: Конденсатори Корпус: 4.5*13 h10 Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.