Продукція > VCC > PI-PM30-1225-RK
PI-PM30-1225-RK
PI-PM30-1225-RK VCC
Piezo_Indicators.pdf
Виробник: VCC
Buzzers & Audio Indicators - Industrial Piezo Ind PM 30mm 12V 2.5kHz Rd
на замовлення 947 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук