Продукція > VCC > PI-TH12-0541-RK
PI-TH12-0541-RK
PI-TH12-0541-RK VCC
Piezo_Indicators.pdf
Виробник: VCC
Piezo Buzzers & Audio Indicators Piezo Ind TH 12mm 5V 4.1kHz Rd
на замовлення 1093 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PIEZO IND TH 12MM 5V 4.1KHZ RD, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 4.1kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 5mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 5V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ratings: Medical, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Voltage - Rated: 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PI-TH12-0541-RK PI-TH12-0541-RK Виробник : Visual Communications Company - VCC Piezo-Indicators.pdf Description: PIEZO IND TH 12MM 5V 4.1KHZ RD
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 4.1kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 5mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 5V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ratings: Medical
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Voltage - Rated: 5 V