PI84-230AC-00LV Altech Corporation
PI84-PI85.pdf
Виробник: Altech Corporation
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 230V
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 230VAC
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Nom
Must Operate Voltage: 184 VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 230V, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Coil Voltage: 230VAC, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Nom, Must Operate Voltage: 184 VAC.