PIA26UHFM13X7
PIA26UHFM13X7 Banner Engineering
Виробник: Banner Engineering
Fibre Optic Sensors Plastic Fiber, Opposed Mode; Core Dia.: 0.5 mm; Fiber Length 2 m; Side Exit Flat Pack 13 mm X 7 mm; DuraBend, Free cut
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук