PIN121800500
PIN121800500 Victron Energy
Виробник: Victron Energy
Description: VICTRON PHOENIX 800VA 12V PURE S
Packaging: Box
Voltage - Output: 120VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 12.01" L x 8.50" W x 4.13" H (305mm x 216mm x 105mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 800 VA
Power - Output Surge: 1500 W
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VICTRON PHOENIX 800VA 12V PURE S, Packaging: Box, Voltage - Output: 120VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 12.01" L x 8.50" W x 4.13" H (305mm x 216mm x 105mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 800 VA, Power - Output Surge: 1500 W.