Продукція > NXP USA INC. > PIP202-12M-2,518
PIP202-12M-2,518
PIP202-12M-2,518 NXP USA Inc.
PIP202-12M-2.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC HALF BRIDGE DRVR 25A 68HVQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Bootstrap Circuit
Package / Case: 68-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Interface: PWM
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Half Bridge
Voltage - Supply: 3.3V ~ 12V
Applications: Synchronous Buck Converters
Current - Output / Channel: 25A
Current - Peak Output: 200A
Technology: Power MOSFET
Voltage - Load: 25V (Max)