Продукція > ELITE > PJ2C100MNN1016
PJ2C100MNN1016
PJ2C100MNN1016 Elite
PJ_Elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 160VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 160V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 8000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 0.125A
Height: 16mm
Diameter: 10mm
на замовлення 240 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 160VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 160V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 8000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 0.125A, Height: 16mm, Diameter: 10mm.