Продукція > ELITE > PJ2D330MNN1020
PJ2D330MNN1020
PJ2D330MNN1020 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 200VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 33µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Height: 20mm
Operating current: 0.26A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 200V DC
Service life: 8000h
Manufacturer series: PJ
на замовлення 922 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 200VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 33µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Height: 20mm, Operating current: 0.26A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 200V DC, Service life: 8000h, Manufacturer series: PJ.