Продукція > ELITE > PJ2E100MNN1020
PJ2E100MNN1020
PJ2E100MNN1020 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 250VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 8000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 0.14A
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 560 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 250VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 8000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 0.14A, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Terminal pitch: 5mm.