Продукція > ELITE > PJ2E220MNN1020
PJ2E220MNN1020
PJ2E220MNN1020 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 8000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 0.2A
Height: 20mm
Diameter: 10mm
на замовлення 530 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 8000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 0.2A, Height: 20mm, Diameter: 10mm.