Продукція > ELITE > PJ2V470MNN1625
PJ2V470MNN1625
PJ2V470MNN1625 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 350VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 350V DC
Body dimensions: Ø16x25mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PJ
Operating current: 0.43A
Height: 25mm
Diameter: 16mm
на замовлення 2521 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 350VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 350V DC, Body dimensions: Ø16x25mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PJ, Operating current: 0.43A, Height: 25mm, Diameter: 16mm.