Продукція > F&F > PK-1P-230V
PK-1P-230V
PK-1P-230V F&F
PK-1P-230Ven.pdf
Виробник: F&F
Category: Installation Relays
Description: Relay: installation; monostable; SPDT; Ucoil: 230VAC; 16A; -25÷50°C
Type of relay: installation
Max. operating current: 16A
Relay variant: monostable
Operating temperature: -25...50°C
Rated coil voltage: 230V AC
Contacts configuration: SPDT
Mounting: for DIN rail mounting
Leads: screw terminals
IP rating: IP20
на замовлення 46 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PK-1P-230V F&F
Category: Installation Relays, Description: Relay: installation; monostable; SPDT; Ucoil: 230VAC; 16A; -25÷50°C, Type of relay: installation, Max. operating current: 16A, Relay variant: monostable, Operating temperature: -25...50°C, Rated coil voltage: 230V AC, Contacts configuration: SPDT, Mounting: for DIN rail mounting, Leads: screw terminals, IP rating: IP20.