PK2F471MND2551
PK2F471MND2551 Chinsan (Elite)
PK%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 315 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2 A @ 120 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 315 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2 A @ 120 Hz.