PL030-6-30-01
PL030-6-30-01 Marlow Industries, Inc.
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 29.7X29.7X3.81MM
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 29.70mm L x 29.70mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 4.06mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 30.0W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 5.6 A
Voltage - Max: 8.2 V
Resistance: 1.2 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM 29.7X29.7X3.81MM, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 29.70mm L x 29.70mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 4.06mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 30.0W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 5.6 A, Voltage - Max: 8.2 V, Resistance: 1.2 Ohms, Number of Stages: 1.