PL036-4-30-01LS
PL036-4-30-01LS Marlow Industries, Inc.
PL036-4-30.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 30X30X3.2MM
Packaging: Bulk
Features: Lead Wires, Lapped, Sealed
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 3.20mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 36.0W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 3.7 A
Voltage - Max: 14.7 V
Resistance: 3.2 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: TEM 30X30X3.2MM, Packaging: Bulk, Features: Lead Wires, Lapped, Sealed, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 3.20mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 36.0W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 3.7 A, Voltage - Max: 14.7 V, Resistance: 3.2 Ohms, Number of Stages: 1.