PL054-6-40-01LS
PL054-6-40-01LS Marlow Industries, Inc.
pl054_6_40.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 40X40X3.91
Packaging: Bulk
Features: Lead Wires, Lapped, Sealed
Size / Dimension: Square - 40.01mm L x 40.01mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 3.91mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 54.0W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 14.7 V
Resistance: 2.24 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 52 шт:
Написати відгук
Description: TEM 40X40X3.91, Packaging: Bulk, Features: Lead Wires, Lapped, Sealed, Size / Dimension: Square - 40.01mm L x 40.01mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 3.91mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 54.0W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 14.7 V, Resistance: 2.24 Ohms, Number of Stages: 1.